DAŁEK Monika (ur. 1981)
Płoną razem cali w szaleństwie (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Opieram się na elektryzujących snach, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Od kiedy Cię znalazłem, moje życie jest w ruchu, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Pożądasz w kosmosie, w czasie 2017
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dziś ktoś inny gotuje obiad (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czekanie zbliża mnie do siebie, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie,100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Z upływem minut od wszystkiego się odrywasz, 2017
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też 2016
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x40 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dym zostawiają płomienie (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
50x40 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Turkusowa dal zaczyna się szczerzyć (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Bedę się wpatrywał w Twoją twarz przez całą noc, 2016
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Na ciemnym horyzoncie zanosi się na deszcz, 2016
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie