FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
technika własna, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p. d.: A. Fronczak 16 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płótnie, 70x100cm, sygn. p. d.
technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Zarzeczna metropolia III, 2016
technika własna, płótno, 70x100cm
opisany p.d. A. Fronczak - 16r
technika własna na płótnie, 100x70 cm,
sygn. p.d.
Technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
technika własna, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak
sygn. p. d.: A. Fronczak 2016
technika własna, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: A.Fronczak-16
technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: A. Fronczak 2016
tech. własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. pd.:AFronczak 16r
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn.p.d: A.Fronczak 16
Miasto - zapis w podróży, 2016
sygn. p. d.: A Fronczak
Technika własna na płótnie, 100x70 cm
Sygn. p. d.
Technika własna na płótnie, 100x70cm
Sygn. p. d.
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,sygn. p. d.: A Fronczak 16
technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 16