GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Dekonstrukcja przestrzeni organicznej 1 (2012)
sygn. dat.p.d., olej, płótno, 70x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat.l.d., olej, płótno, 100x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Fragment krajobrazu żukowskiego (2012)
sygn. dat.p.d., olej, płótno, 92x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
90x70
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
100x80.5
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Element asumptu z fabryki urojeń (2012)
sygn.p.d.
olej, płótno
100x81
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
116x89cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
olej, płótno
120x80cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.p.d.
akryl, płótno
81x100cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
116x89
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
75x105
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x130
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x130
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x130
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)