1 zł
2 600 000 zł

LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)

Od pierwszego wejrzenia, 2013

alkid, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. l.d.: Laskowska oraz na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fresco, 2013 r.

alkid/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Fresco" | 60 x 81, alkid | Laskowska 2013`

Stary dom, 2011 r.

alkid/płótno, 60 x 80 cm, sygn.

Fioletowa Wisła, 2013

alkid, płótno, 27x46 cm
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie: "Fioletowa Wisła" 46x27 cm, alkid 2013 Laskowska

Szkockie lato, 2013

alkid/płótno, 120 x 65 cm

Księżyc nad Wisłą, 2013 r.

alkid/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `"Księżyc nad Wisłą" | 81 x 100 cm, alkid, 2013 | Laskowska`

Ula na placu, 2013

alkid, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Most

alkid, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Mój dom jest moim zamkiem, 2011 r.

alkid/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `"Mój dom jest moim zamkiem" | 2011, alkid, 100 x 120 cm | Magdalena Laskowska`

Sierpień, 2011

alkid, olej, 65x100 cm
sygn. p.d. Laskowska, opisany na odwrocie p.g."Sierpień" 2011 alkid,olej, 65x100 cm Laskowska, p.d. Laskowska

Molo III, 2013 r.

alkid/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"Molo III" | alkid, 70 x 100 cm, 2013 | Laskowska`

Ulica zamiany, 2010

alkid, płótno, 73 x 54 cm,
sygn. na odwrocie: Laskowska 2010

Chmura, 2012 r.

alkid/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany l.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany:`"Chmura" 92 x 73, alkid, 2012 | Laskowska`

Koty, 2010 r.

alkid/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Magdalena Laskowska | "Koty", alkid, 2010 | 81 x 100 cm oraz sygnowany na blejtramie

Pomarańczowe niebo, 2011 r.

inna/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany na płótnie: `"Pomarańczowe niebo" | 81 x 100 cm, alkid | 2011 | Laskowska` oraz sygnowany na blejtramie

Rower w Powsinie, 2010 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany na płótnie: `"Rower w Powsinie" | olej, 81 x 100 cm | Laskowska` oraz na blejtramie: `Magdalena Laskowska`

Biała gwiazda, 2012

alkid, płótno, 60x80 cm,
sygn. na licu /LASKOWSKA 2012/, opisana na odwrocie /"Biała gwiazda" 2012 alkid, 60x80 cm Laskowska/

Park w Lublinie

alkid/płótno,
60 x 81 cm,
sygn.

Różowy Powsin, 2011 r.

alkid/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany na płótnie: `"Różowy Powsin" | alkid, 73 x 100 cm | 2011 | Laskowska` oraz na blejtramie: `Magdalena Laskowska`

Cykl warszawski (Wejście, Chmura, Kort), tryptyk, 2012 r.

alkid/płótno, 30 x 72 cm
sygnowana każda część
na odwrociu sygnowany, datowany, tytuł, technika i wymiary (każda część)

liczba obiektów: 109