KOŁODZIEJCZYK Tomasz (ur. 1976, Szczecin)
akryl, płótno, 65 x 92 cm
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk/Po sezonie/2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40x40 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Tomasz Kołodziejczyk "BEZ TYTUŁU" 2012/
akryl/płótno,
54 x 73 cm,
sygn.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Kołodziejczyk | "Poranna kawa" | 2012`
akryl, płótno, 40 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
40 x 40 cm
olej, akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"Molo" | Tomasz Kołodziejczyk | 2012`
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk 2012
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Kołodziejczyk | "Spojrzenie" | 2012`
Olej, akryl, płótno; 75 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: Rozmowa Tomasz Kołodziejczyk 2012
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 40 x 60 cm,
akryl /płótno, 60 x 100 cm
na odwrociu opisany: ' "Dwie łodzie" | Tomasz Kołodziejczyk | 2012'
akryl, płótno, 60 x 60 ,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 60x60 cm
sygn. i opisany na odwrocie /Tomasz kołodziejczyk "SOPOT? 2012/
olej, płótno, 70 x 110,
sygn. na odwrocie: Poranek/Kołodziejczyk Tomasz/2012
olej/płótno, 46 x 55 cm
na odwrociu opisany: ` "Piątek" | Kołodziejczyk Tomasz | 2012`
akryl, płótno,
40 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: "Basen portowy"/ Kołodziejczyk Tomasz/ 2011