ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Księżycowa impresja-tryptyk (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm, 60x60 cm, 60x60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: PZ 2016
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA ''ŚWIETLNY POŁÓW'' 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno
100 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA "RATUSZ W KORCZAKOWIE" 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Amsterdamski gondolier, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.'PZ 2016'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA 2016 "AMSTERDAMSKI GONDOLIER"'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno,100x70cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2016' '
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | ''SPACER W CHMURACH.'' | 2016'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2015' '
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''KSIĘŻYC W PĄCZKU.'' 2015' '
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'PAULINA ZALEWSKA ''DELTA SAMOTNOŚCI.'' 2015''
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2015
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA "GREEN ZONE." 2015` `