ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d. Zalewska 2015
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 100x50 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 80x90 cm
sygn. p. d.: "Zalewska"
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
Niezdolny do kontroli, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l. śr.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. l.d. Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: Zalewska
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Zalewska`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl na płótnie, 70x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany śr. d.: `ZALEWSKA`
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. u dołu: Zalewska.
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zalewska 2014
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 70x80 cm
ZALEWSKA Anna (ur. 1985)
akryl, płótno, 65x81 cm
sygn. Zalewska