CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
olej, płótno; 45 x 38 cm;
sygn. na krawędzi płótna u dołu p. d.: CYANKIEWICZ,
l. d.: PODCHOR.DODIUK/ 1.D.W. 2 pułk, 3 kampania/ w Vogezach
cena wywoławcza: Wykup abonament
na odwrocie Akt kobiecy - szkic
olej, płótno; 61 x 38 cm;
praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Binic - pejzaż morski ze skałami
akwarela, papier; 34 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: Cyan/ Binic
tempera/papier naklejony na płótno, 63 x 49 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany l.d.: `Cyankiewicz 45`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
ołówek, węgiel, papier, 25 × 32 cm
w świetle passe-partout
niesygnowany, w prawym dolnym rogu pieczątka z napisem: ATELIER/ CYANKIEWICZ/ 1912-1981
Estymacja:2 000 - 3 000 zł
olej/płótno, 116 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Cyankiewicz, Paris 79`
Odwrocie:
opisany autorsko farbą na płótnie
Estymacja 10 000 - 15 000 zł
olej/płótno, 116 x 73 cm
Estymacja 12 000 - 18 000 zł
Olej, płótno; 54 x 73 cm
Estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Olej, papier; 30 x 40 cm
Sygn. l.d. Issaire IX 1943 Z.Cyankiewicz
Estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Olej, papier; 29 x 42 cm
Sygn. p.d. 1943
Estymacja: 6 000 - 7 000 zł
akwarela/papier, 36,5 x 53,5 cm
sygnowany p.d.: `Cyan`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
tempera/papier, 54 x 37 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Cyan`
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Olej, płótno; 73 x 115 cm
Sygn. p.d. Cyan 44
Estymacja: 25.000 - 30.000 zł
węgiel/papier, 23 x 35 cm (w świetle passe-partout)
l. d.: pieczątka `Atelier | Cyankiewicz | 1912 - 1981`
Estymacja: 1 800 - 3 000
Olej na płótnie (bez ramki)
sygn. na odwrocie
113 x 73 cm