AUTOR nierozpoznany, XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno dublowane, 62 x 72 cm
sygnatura p. d.: trudnoczytelna
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 68 x 105 cm
sygnowany p. d.: `Em. Rokitansky`
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno dublowane, 47 x 73 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno dublowane, 82 x 68 cm (owal)
sygnowany i datowany l. śr.: I?. Fiedorow | 1878 (
)`
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 61 x 83 cm
na odwrocie papierowa naklejka: `Landschaft mit Schloss | W. Becker 1874 | K135 20or`
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, średnica: 37 cm w świetle oprawy
stan zachowania: przetarcia płótna w górnej części
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Portret króla Stanisława Augusta Poniatowskiego
olej/płótno naklejone na sklejkę, owal - 67 x 53 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 25 x 21 cm
sygnowany l. d.: `AWChorembalski`