ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Panorama Gdańska od strony Motławy
miedzioryt podmalowany, papier, 19 × 26 cm (odcisk płyty)
opisany u dołu ołówkiem
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie dat. p.d.
olej, płótno/tektura
44x57 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie dat. p.d. oraz dedykacja
ołówek, papier
43.3x35 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.
olej, płótno
50x70 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. dat. nieczytelnie p.g.
olej, płótno/tektura
40x33 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
gwasz, tektura
29x45.5 cm (w świetle passe-partout )
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
olej, tektura
18x41 cm (w świetle passe-partout)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
olej, tektura
42x20 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn.monogramem, dat.p.d.
sangwina, papier, 20.5x29.5 cm (w św.p-p)