SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
pastel, papier żeberkowy jasnobrązowy naklejony na tekturę; 30 x 42,5 cm;
sygn. u dołu z prawej: W Serafin
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier, 35 × 50 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: W.Serafin
Kutry rybackie w zatoce Gdańskiej
Pastel, papier, 31,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: W. Serafin.
akwarela, gwasz, pastel, brystol jasnobrązowy; 24,5 x 34,5cm
sygn.p.d.: W Serafin
pastel, papier jasnobrązowy; 31 x 42,5cm
sygn.l.d.: W Serafin 1951
pastel, papier jasnokremowy naklejony na tekturę; 28,8 x 37 cm;
sygn. p. d.: WSerafin
pastel, papier jasnobrązowy; 44,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, tektura jasnobrązowa; 31 x 42,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: W Serafin 1951[?ostatnia cyfra słabo czytelna]
sygn.u dołu z prawej: W Serafin
Motyw miejski ze słonecznikami
olej, płotno; 62 x 70 cm;
sygn.p.d.: W Serafin
olej, płótno; 45 x 58 cm;
na odwrocie odręczny napis czarnym flamastrem: "Potwierdzam autorstwo tego obrazu/ mojego ojca- Władysława Serafina/Wojciech Serafin/Kraków dn.3.08.2015r."
pastel, karton; 42,7 x 48,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, papier, 60,5 × 42,8 cm
sygn. p. d.: W Serafin
Planty jesienią - Widok na Wawel
pastel, papier, 31,5 × 44 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: W Serafin.