HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `2014 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "WYSPY WERY" | KRAKÓW 2014. | [sygnatura]`
technika mieszana, płótno, 70 x 40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "Ilona Herc"
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014 oraz na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "WYSPY", KRAKÓW 2014. | I. Herc`
akryl, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p.d.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `ILONA | HERC | 2014`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "WIĘŹ" | KRAKÓW 2014. | [sygnatura]`
olej, płótno; 50x100 cm
sygn. p.d. monogramem; opisana na odwrocie: ILONA HERC "W WIELKIM MIEŚCIE" KRAKÓW 2014
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc 2014`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "CHWILA I", KRAKÓW 2014.`
akryl/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC |"PORT I" | KRAKÓW 2014. | I. Herc`
olej, płótno; 100x100 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: ILONA HERC "WYPRAWA" 2014. I. Herc
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `I. Herc`
na odwrociu opisany
akryl, płótno, 50 x 100 cm.,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2013 oraz na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Ilona Herc 2013`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | "CHWILA" | KRAKÓW | 2013`
akryl/płótno, 60 x 60 cm, sygn.
akryl, płótno, 35x70 cm
sygn. p.d.: I.Herc 2013, opisany na odwrocie: Ilona Herc "Spacer" Kraków 2013
akryl/płótno, 60 x 70 cm
Mała Wera w nowym miejscu, 2013
olej, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: I.Herc 2013, opisany na odwrocie: ILONA HERC "MAŁA WERA W NOWYM MIEJSCU" SIANOŻĘTY 2013 Ilona Herc
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc | 2013`
na odwrociu opisany: `Ilona Herc | "Droga do domu I`, Kraków 2013`
olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygn. na odwrocie