BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
linoryt, papier, 13,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
opisany i sygn. u dołu ołówkiem: 7/9 linoryt / tampony / Bujnowski / 2000
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno,
50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bujnowski 07
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Woda mineralna niegazowana 1,5 L
plastik, papier,
wys.: 33,5 cm
sygnowany i opisany ołówkiem: `Bujnowski WODA M. 21/48`
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno; 110,5 x 31,7 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI/ 2005
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno,
49.7 x 39.7
sygnowany na odwrocie wzdłuż lewej krawędzi: PAPIEŻ | BUJNOWSKI / 2002
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
akryl/płótno, 50 x 71 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `2001, BUJNOWSKI / SONY`
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
akryl, płótno,
35 x 45
sygn. na odwr.: BUJNOWSKI 2002 | 16/50
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
nr 1/2 i 2/2
akryl/płótno
25,5 x 12 x 6 cm każdy
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
akryl, płótno,
110 x 32 cm
na odwrocie, na płótnie napis: BUJNOWSKI / 2005
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 110 x 32 cm, sygn.
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Obraz matki Whistlera 20/ 50, 2003 r.
akryl/płótno,
42 × 63 cm,
sygn.
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno
wymiary: 70x50 cm