SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)
olej, płótno
140 x 150 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia, papier,
82 x 58 cm
olej, tkanina
30,1 x 24,4 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Wilhelm Sasnal 2002
sitodruk, papier
99 x 59.5 cm
sygn. oł. na odwrocie l.d.: 56/100 Sal [znak autorski] 2003
linoryt, e/a, 35 x 50 cm, sygn.
linoryt
48x27,5 cm (druk), 70x30 cm (papier)
E/A - 50, odbitka autorska
olej, płótno,
40.1 x 50.3 cm
Na odwrocie wzdłuż górnej krawędzi napis: WILHELM SASNAL 2002
serigrafia/papier, 50 x 70 cm
sygn. na odwrociu `84/100 WS 2003`
serigrafia/papier, 99 x 60 cm
sygn. na odwrociu `82/100 WS 2003 r.`
serigrafia/papier, 50 x 70 cm
sygn. l. d. `87/100 WS 2003`
serigrafia/papier, 82 x 58 cm
sygn. na odwrocie `WS 87/100 2003`
serigrafia/papier, 70 x 50 cm
sygn. i numerowany l.d. 94/100 `WS 2003`
tusz/papier,
40 x 28,5 cm,
sygn.
dyptyk, olej, płótno, 48x102 cm