GRACZYŃSKI Józef (1866 Czempin - 1939 Poznań)
Akwarela, papier; 35,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.śr.: Józef Graczyński
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie,
60,5 x 127 cm,
sygnowany p.d. "Józef Graczyński"
Olej, tektura; 35,3 x 27,2 cm
Obraz pochodzi od rodziny artysty.
Biografia artysty przy poz. nr 19.
Olej, tektura; 37 x 45 cm
Olej, papier
22,5 x 29 cm,
sygn. p.d.: Józef Graczyński i l.d.: Kobylin
Olej, płótno; 65,7 x 99 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: Józef Graczyński
olej/tektura,
52 x 73 cm
sygnowany p. d.: `Józef Graczyński`
Olej, płótno; 65,7 x 99 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d.: Józef Graczyński
Portret kobiety (na odwrociu: Orka wołami)
sygnowany p.d.
olej, tektura, 31.5x45.5 cm
olej, płótno,
54.5 x 67 cm
sygnowany p.d.: J. Graczyński
Na odwrocie, na ramie i krośnie naniesiony tuszem numer kolekcji: PM 553
Olej, płótno; 65,7 x 99 cm