AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
akwarela, papier,
67.5 x 36.7 cm
sygnowana l.d.: Augustynowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ ZIMOWY Z ZAJĄCAMI PRZY STOGU SIANA
akwarela, 34,7 x 45,3,
sygnowany u dołu po prawej "Augustynowicz"
Akwarela, papier; 34,5 x 50 cm
Sygnowany granatową akwarelą l.d.: Augustynowicz
Portret młodego górala, 1914-1921
akwarela, papier; 68 x 48 cm;
sygnowana po prawej stronie na dole: Augustynowicz
akwarela, 40,5 x 61,5 cm (w świetle passe-parout), sygnowana p.d. "A.Augustynowicz 1917", na odwrocie kartka z Salonu Sztuki K.Wojciechowskiego w Krakowie
Akwarela, papier,
60,5 x 39,5 cm w świetle passe - partout
Sygnowany brązową akwarelą p.d.: Augustynowicz
olej, płótno,
70 x 93 cm;
sygn. l.d.: Augustynowicz/Lwów 1890
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Opieki nad Zabytkami Przeszłości /Koło w Piotrogradzie z tytułem Rekonwalescentka 1890, nr inw 33/I, nr 176
olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygnowany po lewej stronie na dole: Augustynowicz
Akwarela, papier, 47,5 x 67,5 cm
Sygnowany granatową akwarelą z lewej u dołu: Augustynowicz
akwarela, 75,7 x 53,5 cm
sygnowana l.d.: "Augustynowicz 1912 Zakopane"
na odwrocie kartka Salonu Artystycznego Feliksa Rychlinga w Warszawie
olej, płótno
69 x 92,5 cm