LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
cena wywoławcza: Wykup abonament
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, papier; 29,5 x 21 cm
Sygnowany l.d.: Wspaniałej Kasi; p.d.: 2000 | ZLachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Tusz, papier; 42 x 29,5 cm
Na odwrocie list do ambasadora
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Tusz, gwasz, papier; 23 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: ZLachur | ręka żołnierza | inna | inne biedaka - 6.10.1963r
Na odwrocie szkic listu
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej/deska, 40 x 61 cm
sygnowany p.d.: `Lachur`
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
piórko, tusz, tempera, papier jasnobrązowy;
40,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, karton; 30 x 20,5 cm
Sygnowany śr. d.: Z Lachur
Na odwrocie: Z cyklu | Twarze całego | świata | rys | Z Lachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, karton; 30,5 x 21,5 cm
Sygnowany l.d.: Z Lachur | 2007
Na odwrocie: Twarze całego | ŚWIATA | rys. | Z Lachur | 2007
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, karton; 20,5 x 29,8 cm
Sygnowany długopisem l.d.: Z Lachur | 2006
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
POPIERSIE STAREGO ŻYDA, 1997 - 1998
Olej, technika własna, pilśnia; 52,5 x 48,5 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: JUDAICA | cykl GŁOWY- | 1997-98 | MAL ZLachur | DLA KATARZYNY KOLUNDA | ZA URODZENIE 3 | DZIECI mal
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej, technika własna, sklejka; 68,5 x 67 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: - MUZYKA | -cykl JUDAICA- | rok - | podpisywany 2002 | mal ZLachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Ucieczka do Egiptu-3 rysunki (1957)
sygn. dat. p.d.
tusz, papier
16.5x17 cm, 12.5x13 cm, 12x15 cm
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna sklejka; 59,5 x 45 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR
Na odwrocie: -NAUKA -Z- | -KSIĘGI - TALMUDU- | -fragment z Fresku- | - rok 1979-82- | mal. ZLachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej, pilśnia; 68 x 50 cm
Sygnowany p.d.: ZLachur 79
Obraz dwustronny, na odwrocie: KOMPOZYCJA RÓZOWA; olej, dykta; 66 x 48 cm
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, pilśnia; 45 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Z. LACHUR 81
Na odwrocie: -ORKIESTRA- | z cyklu JUDAICA | rok 1981 | mal ZLachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tempera, płyta; 44 x 33 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR
na odwrocie napis autorski: Mal. Zdzisław / LACHUR / RADOŚĆ ŻYCIA / temperawerniks - 44 x / 33