GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno naklejone na tekturę;
39,5 x 37 cm
Sygnowany czerwonym olejem p. d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno,
73.5 x 100.5 cm
sygnowany l.d.: JGrubiński [inicjały wiązane]
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno;
69,9 x 110,5 cm
Sygnowany brązowym olejem l. d.: J.Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno; 102 x 151 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d.: J. Grubiński
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Sprzedałem panu Wilkońskiemu | obraz olejny autorstwa | J. Grubińskiego | pt. "Las zimą" | należność całkowitą | otrzymałem | 21/IV. 48 r. |
[podpis nieczytelny]
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno; 31, 5 x 51, 5 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: J Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
LEŚNA POLANA Z BRZOZAMI I WRZOSAMI
olej na płótnie, 69 x 115,5 cm,
sygnowany l.d. "Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 65,5 x 101 cm, sygnowany u dołu po lewej "J.Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 69 x 115,5 cm, sygnowany l. d. "Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 65,5 x 101 cm, sygnowany l. d. "J. Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie dublowanym, 70 x 122 cm, sygn. l. d. "J.Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno; 68 x 108 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 70 x 110 cm sygnowany l.d.: "J. Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 70 x 110,5 cm
sygnowany l.d.: "Jan Grubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 70 x 110 cm, sygnowany l.d. "J.Grubiński"
Przedstawianie lasu w zimowej scenerii należało do ulubionych tematów artysty.