WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: OW 06;
na odwrocie napisy autorskie
cena wywoławcza: Wykup abonament
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: OW 06;
na odwrocie napisy autorskie
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 50x61 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno,
60 x 71 cm
sygnowany p.d. żółtą farbą: OW 2001
na odwrocie na płótnie napis czarnym flamastrem: OLGA WOLNIAK | "OGNISTY" | OL | PŁ 60 x 82 cm 2001 r.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej na płótnie, 46 x 55 cm, 2003r.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno,
27x33 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno,
46 x 55 cm,
sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno,
80 x 70 cm
sygn. p.d. OW04
opis tył: OLGA WOLNIAK / "BORDIURA" (Z GWIAZDĄ) 2004 / OL/PŁ / 70 x 80 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno
wymiary: 60x71 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 60x82 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)