PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl, olej, płótno,
30x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia czarno-biała, tonowana sepią,
55 x 39 cm (w świetle passe-partout), 70 x 50 cm (arkusz);
opisana d.: i na odwrocie
wydruk autorski,
nakład: 1/5
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Fragment bramy w Al. Ujazdowskich, 2002
39 x 59 cm (w świetle passe-partout),
50 x 70 cm (arkusz),
sygn. i opisane
wydruk autorski 2006,
nakład: 1/3
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie 30x40 cm
2004 r.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Nakład: 1/3, e/a, grafika pigmentowa, giclee, 42x55 cm w świetle oprawy
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk giclée, pianka, utrwalenie UV, 55 x 41 cm (w świetle passe-partout), 70 x 50 cm (całość); sygn. u dołu i na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski (EA1), nakład :1/3
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Fragment podwórka przy ul. Koszykowej, 2005
fotografia czarno-biała, tonowana sepią, wydruk giclée, pianka, utrwalenie UV, 42,3 x 56,8 cm (w świetle passe-partout), 50 x 70 cm (całość); sygn. u dołu i na odwrocie (ołówkiem); wydruk autorski (EA1), nakład: 1/4
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Kolekcjonerzy, twarze i maski, 2004
olej, płótno, 40x30 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Amazonki i Heraklidzi, 2007 r.
grafika pigmentowa (GICLEE)/pianka EA 1, odbitka autorska LIMIT 2, 50 x 70 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
akryl/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany monogramem wiązanym oraz podpisem
i datowany p. d.: `Krzysztof Pająk 2005`, na odwrocie:
`Krzysztof Pająk / "Ceremonial Painting" / 114 146 / akryl/płótno 2005`
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna, papier światłoczuły, matowy, 40 x 60 cm;
sygn. i opisana ołówkiem u dołu odbitki oraz na odwrocie oprawy;
odbitka autorska, nakład: 1/1
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
fotografia barwna, papier światłoczuły, matowy, 60 x 42,9 cm;
odbitka autorska, nakład: 1/1
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Słoneczny poranek w mieście, 2004
olej, płótno, rama skrzynka amerykańska, 60 x73 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno, 30x40 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Agamemmon i koń trojański, 2002
olej, płótno, 73x60 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie, 30 x 40 cm, 2004r.
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej, płótno,
64x53 cm
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
olej na płótnie, 50 x 68 cm
sygn. p.d.: "K. Pająk/ PK"
na odwrocie opisy autorskie