MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
akryl, płótno naklejone na deskę,
19,5 x 15 cm;
sygn. i dat. p. g.: Franciszek Maśluszczak. / 1988
Na odwrocie napisy: 508./Franciszek / Maśluszczak / 1988 acryl / tytuł: po-/wiedz/19,5 x15,5
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela,
28 x 37,5 cm,
sygn.
19,5 x 15 cm;
olej, deska;
36,5 x 17 cm;
sygn. l. d.: FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK 1976
Na odwrocie nalepka autorska z nazwiskiem artysty i opisem obrazu.
olej, płótno;
81 x 65 cm;
sygn. p. d.: 2008 / Franciszek Maśluszczak
na odwrocie, na blejtramie napis: Franciszek Maśluszczak
2008 / 81 x 65 cm LAS W KOMANCZY
akwarela/papier, 46 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. g.: `Franciszek Maśluszczak 2004`, w l. g. tytuł: ` Młodzian`,
Estymacja: 4 800 - 6 000
akwarela/papier, 15 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Fr. Maśluszczak 2005.`, l. g.: `Opuszczone domy`
Estymacja: 2 600 - 3 000
akwarela / papier,
50 x 50 cm,
sygn..
Malarz Jerzy Nowosielski w pracowni
akryl na płótnie
55 x 46 cm
akwarela
25,5 x 26,5 cm
Głowa w chmurach nogi w błocie(2007)
sygn.dat.p.d.,
akwarela,
papier29.5x21
Tu wciąż fruwa rejon kwietny , 2008 r.
akwarela/papier,
30,5 x 48,5 cm
sygnowany i datowany p. g.: `2008 | Franciszek Maśluszczak`, l. g.: `TU WCIĄŻ FRUWA REJON KWIETNY`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
olej, płótno
30,5 x 26 cm
sygn. d.: Franciszek Maśluszczak 1980. Rozdeptany śnieg uczucia jest krwią
akwarela, papier, 28x38 cm
akwarela
46 x 46 cm
sygn.
akryl, płótno,
65 x 50
sygn. p.g.: Franciszek Maśluszczak 1987
na odwrocie na płótnie: Franciszek | Maśluszczak 1987 | acryl | 65 x 50 cm. | tytuł: Namiętność | obojętna
akwarela / papier,
28 x 38 cm,
sygn.
Głowa w chmurach nogi w błocie (2007)
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
28.5x19.5
akwarela,
28 x 38 cm,
sygn.