KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Portret brata - Piotra Kuryluka, 1981 r.
ołówek, akryl/bawełna,
32 x 27 cm
sygnowany i datowany l.g.: `EWA 1981`
na odwrociu naklejki z tytułem i opisem
opisany na odwrociu: `Ewa Kuryluk | Portret Piotra | 1981 | ołówek + akryl na bawełnie`
cena wywoławcza: Wykup abonament
collage, fotografia czarno-biała/papier,
41 x 31 cm
41 x 31 cm
flamaster, papier
wym. 65x50 cm
Z serii Sto razy ja, 1977/2009
fotografia czarno-biała, wydruk, papier, 27 × 20 cm; wydruk autorski, nakład: nieokreślony life-time print
Fotografia czarno-biała, papier imitujący papier barytowy, 20 x 30 cm; sygn., dat. i opisana (ołówkiem, na nalepce autorskiej) na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/3, life-time print (wydruk wykonany ze skanowanego negatywu)Fotografia reprodukowana m.in. w: E. Kuryluk, Kangór z kamerą, Kraków, Warszawa, 2009
Fotografia czarno-biała, papier imitujący papier barytowy, 20 x 30 cm; sygn., dat. i opisana (ołówkiem, na nalepce autorskiej) na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/3, life-time print (wydruk wykonany ze skanowanego negatywu) Fotografia reprodukowana m.in. w: E. Kuryluk, Kangór z kamerą, Kraków, Warszawa, 2009
Z serii: Sto razy ja, 1977/2009
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, 27 x 20 cm, wydruk autorski, nakład: nieokreślony, life-time print
technika mieszana, akryl, tusz, bawełna, 54 x 36,5 cm
sygn. i dat. p.d.: `KURYLUK 88`
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, 27 x 20 cm, wydruk autorski, nakład nieokreślony, life-time print
fotografia barwna, papier
29,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
opisana u dołu passe-partout (tuszem): l.d.: Ewa Kuryluk p.d.: fotografia 95; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
fotografia, barwna, papier
29,5 x 21 cm ( w świetle passe-partout)
opisana u dołu passe-partout (tuszem): l.d.: Ewa Kuryluk, p.d.: fotografia 95; odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
Portret z autoportretem, 1988 r.
akryl, tusz/bawełna, 54 x 36,5 cm
sygnowany i datowany u góry: `88 KURYLUK`
Oddal jej swoje oczy z miłości, 2001
22 x 22 cm, kolaż z papieru i jedwabiu na tekturze
technika mieszana na bawełnie, 40 x 30 cm
technika mieszana na bawelnie 100 x 73 cm
Portret Krystiany Robb-Narbutt, 1980
technika mieszana na bawelnie, 100 x 56 cm