GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
technika własna, płyta;
69,5 x 69,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA/TRZY KWADRATY/TECHNIKA WŁASNA/ 70 x 70
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, technika własna, płyta,
80 × 80 cm
sygn. i dat. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / WERTYKALNY/ 80 × 80 / TECH. WŁASNA / AKRYL /2008
Estymacja: 10 000 - 13 000 zł
technika własna, płyta, 50 × 50 cm
sygn. i dat. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / PROGR. - WARIANT / WYM. 50 × 50 cm / TECH. WŁASNA / ROK 2001
Estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Kompozycja z dwoma czarnymi prostokątami, 1993 r.
akwatinta, relief/papier, 18 x 15 cm (w świetle passe-partout)
opisana ołówkiem u dołu: `K. św. I e`a Andrzej Gieraga 1993`
Estymacja: 1 000 - 1 500
akwatinta, relief/papier, 18 x 14,5 cm (w świetle oprawy)
opisana ołówkiem u dołu: `Czerń i biel II 20/50 Andrzej Gieraga `87`
Estymacja: 1 000 - 1 600
technika graficzna mieszana, papier;
27 x 16 cm (wymiar odbitki),
29 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. (ołówkiem) p. d.: Andrzej Gieraga 1986 oraz napis l. d.: Italla 33/40
27 x 16 cm (wymiar odbitki),
mezzotinta, relief, papier,
15 x 11,8 cm (odcisk płyty),
24 x 20 cm (wymiar arkusza);
opis u dołu: Czerń i biel III e e`a Andrzej Gieraga 92 (ołówkiem)
relief, technika własna, akryl/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ANDZREJ GIERAGA | OBRAZ CLXXVI | WYM. 100 x 100 | TECH. WŁASNA | ROK 1990`
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
wym. 27x25 cm
wym. 34x29 cm
mezzotinta, relief, papier,
15 x 11,8 cm (odcisk płyty),
24 x 20 cm (wymiar arkusza);
technika własna, akryl/płyta,
35 x 35 cm
opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA | KWADRATY I | TECH. WŁASNA | 35 x 35 | 2005`
Estymacja: 4 000 - 6 000
akryl na płycie
70 x 70 cm
technika mieszana, deska, 90 x 67 cm,
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ/ GIERAGA
na odwrocie nalepka z danymi o pracy
sygn. p.d.,
druk cyfrowy, papier,
15x12 cm
sygn. p.d.,
druk cyfrowy, papier,
15x11,5 cm
sygn. p.d.,
druk cyfrowy, papier,
15x12 cm
akryl/płyta,
100 x 100 cm,
datowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ GIERAGA I OBRAZ CXXV I WYM. 100 X 100 I ROK 1989`
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł