EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Pejzaż z mostem (Francja), 1919 r.
olej/tektura, 47 x 63 cm
sygnowany i datowany l.d.: '1919 | EEibisch'
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ebiche, na odwrocie napis z dedykacją: Ebiche / paesagiode Tropea / grazie a tua mogle / ... Nuccio
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Ebiche, na odwrocie napis: Ebiche / .... (dalej nieczytelnie)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p.d.: Ebiche, na odwrocie dedykacja autorska: al mio amico / Nuccio / Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, sklejka, 41,5 x 50 cm
sygn. p.d.: Ebiche
Wystawiany i reprodukowany:
Polski Paryż. Ecole de Paris. Kolekcja Wojciecha Fibaka, grudzień 1999- marzec 2000, Muzeum Narodowe w Szczecinie, s. 242.
Mnie interesuje tylko malarstwo. Eugeniusz Eibisch 1896-1987, 12.10.2007- 15. 12.2007, Muzeum Lubelskie w Lublinie, s. 90.
Jack Rozmaryn, Forest Hill, Nowy Jork
Kolekcja Wojciecha Fibaka
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura - kwiat w doniczce i owoce
olej, płótno, 57 × 48,5 cm
sygn. p. d.: Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche/KAMSKA
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura z czerwonymi cebulami
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche/CIPOLLA/DI TROPEA
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
1.ołówek, papier; 29 x 42 cm;
sygn. l. d.: Eugeniusz Eibisch
napis p. d.: a chere et belle / Marta pour qu' elle / se souvienne de moi;
2. ołówek, papier; 29 x 41 cm;
p. d. napis: a chere Marta / Eugeniusz Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
tusz lawowany na papierze,
41,5 x 29,5 cm,
sygnowany p.g. "Eugeniusz Eibisch”.
U góry dedykacja autora: "Drogiemu Bodziowi Serdecznemu/ przyjacielowi E.E.”
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno, 66 x 83 cm
sygnowany p.d.: `Ebiche`
ODWROCIE: papierowa naklejka ze Spółdzielni Pracy Artystów Plastyków "Plastyka" w Warszawie z opisem obrazu
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ebiche, na odwrocie napis: FLOWERS / 1975
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 100 x 70 cm; sygn. p. d.: Ebiche, na odwrocie napis: Eugeniusz / contadina calabrise