CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)
rysunek, ołówek, kredka/papier, 47 x 64 cm (arkusz)
sygnowany i datowany u dołu: `T. Ciecierski 1978 r. "Koleżanki" `
cena wywoławcza: Wykup abonament
rysunek, ołówek, kredka, papier, 36 x 25 cm;
opisany u dołu: Lewa strona identyczna / z rytmem przesuwania się
Kredka, ołówek; wym.: 31 x 23 cm; sygn. oł. d.: T. Ciecierski 1976, rys. nr 23.
rysunek, ołówek, kredka, papier,
36 x 25 cm;
Ksero,
1/1,
30 x 42 cm,
sygn.
Pejzaż śródziemnomorski, 2000 r.
olej/płótno,
55 x 66 cm (całość)
obraz składający się z czterech małych blejtramów, 17,5 x 33 cm (jedna część)
sygnowany i datowany na odwrociu: `T. CIECIERSKI | 2000`
rysunek, papier, ołówek, kredka,
24,5x35 cm
druk cyfrowy
42 x 30 cm
technika mieszana, papier,
60 x 80 cm;
sygn. i dat. u dołu: T. CIECIERSKI 1990 (d.c. z 1985-86)
pastel, papier, 80 x 110 cm;
sygn. i opisany u dołu: T. Ciecierski "Piramidy" 1984
pastel, 24,6x34,8 cm
xero, 1/1, 39,5 x 29 cm, sygn.
pastel, papier, 68 x 98 cm;
sygn. i dat. p.d.: T. Ciecierski 85
kredka/papier
34 x 23 cm
Technika mieszana, papier;
wym.: 29 x 44 cm;
sygn. śr. d.: Cieci....
Technika mieszana, rysunek, papier;
wym.: 31 x 23 cm;
sygn. d.: T. Ciecierski 1976, rys. nr 23.
papier, kredka,
24,5x35 cm
olej/płótno,
104 x 40 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `T. Ciecierski / 2007`