FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
akwarela/papier,
50 x 66 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `MIECZYSŁĄW FILIPKIEWICZ`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura,
68,5 x 48,5cm
sygnowany p. d.: `MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ`
akwarela, gwasz, papier,
23 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Olej, tektura,
17 x 32,5 cm,
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
sygn. p.d.
olej, tektura
36.5x49
Akwarela, gwasz, papier,
33,5 x 48,5 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz
olej, tektura,
29 x 55 cm;
akwarela, papier, 34 x 48,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
AKT NA SZEZLONGU, l. 20/30. XX w.
olej na sklejce,
34,5 x 48,5 cm,
sygnowany p.d."MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
olej, tektura
64,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
olej, tektura
49,5 x 66,5 cm;
Olej, sklejka
18 x 32,2 cm
Sygnowany p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Akwarela, gwasz, papier,
49 x 70 cm,
olej, sklejka,
35 x 48,5 cm;
olej, tektura,
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.