DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Akwarela, papier; 49 x 67,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Odo Dobrowolski 1914
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
akwarela, piórko, tusz, papier, 46,5 x 57,5 cm w świetle passe partout;
sygn. p.d.: Odo Dobrowolski 09 / Paryż ;
l.d. napis: Bulwar w śniegu
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Pomnik Adama Mickiewicza we Lwowie
litografia barwna, papier kremowy,
25,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Odo Dobrowolski Lwów
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Teka Lwów 1914-1915. Autolitografie, 1915
Teka zwiera plansze: 1. Widok ogólny, 2. Cerkiew Wołoska, 3. Widok na Ratusz, 4. Plac Mariacki, 5. Uniwersytet, 6. Kościół OO. Bernardynów, 7. Sejm, 8. Namiestnictwo, 9. Cerkiew św. Jura, 10. Kościół OO. Karmelitów. Zachowana oryginalna okładka z widokiem klasztoru Bernardynów. Lit. M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Wrocław 1994, poz. 190.
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz lawowany, gwasz na brystolu, 33 x 49 cm, sygnowany l.d. "Odo Dobrowolski".
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz, papier; 51,5 x 66,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Odo Dobrowolski | 911 Paryż | Śnieg nad Sekwaną
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz, akwarela/papier, 46 x 57 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany u dołu: `Odo Dobrowolski 09 | Paryż` oraz tytuł autorski
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
25,5 x 40,5 cm
w świetle oprawy);
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
litografia, papier jasnobrązowy,
29,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d. Odo Dobrowolski 915
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Pomnik Adama Mickiewicza we Lwowie (1915)
sygnowany,
datowany na kamieniu l.d.
litografia barwna
26.5x42
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, karton, 67 x 95,7 (w świetle passe partout)
sygn. p. d.: Odo Dobrowolski / 912
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Pastel na papierze;
48 x 65 cm;
Sygnowany p. d.: Odo Dobrowolski Paryż 911
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Kościół Bernardynów we Lwowie, 1907 r.
litografia barwna/papier, 55 x 41,5 cm
sygnowana na kamieniu u dołu: `Odo Dobrowolski, 07 | kościół Bernardynów`
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
akwarela, gwasz, pastel,
41,5 x 60 cm,
sygnowana p.d. "Odo Dobrowolski Kraków 1907"
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Akwarela (?), czarny tusz, 10,5 x 15,5 cm
Sygnowany tuszem l. d.: Odo Dobrowolski
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, papier, 48 x 66 cm; sygn. p.d.: Odo Dobrowolski / 911 Paryż
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel na tekturze, 35 x 27,5 cm
sygnowany p. d. "Odo Dobrowolski/Lwów"
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, papier jasnobrązowy, 95 x 65 cm;
sygn. l.d.: Odo Dobrowolski / 1910
Na odwrocie nalepka Komitetu wystawy i loteryi dzieł sztuki pod patronatem
arcyksięcia Karola Stefana (nr 394)