FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
olej, tektura; 46,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: Stefan Filipkiewicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 34 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'Stefan Filipkiewicz'
olej, płótno, 66 × 91 cm
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz/ 1932
Kolekcja rodziny artysty
olej, płótno, 85 × 121 cm
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz/1936
na odwrocie nalepka wystawowa z numerem 44733 z tytułem Las oraz nalepka z odręcznym napisem Lato, a także fragmenty zatartej nalepki wystawowej, na krośnie odręczny napis ołówkiem:
olej, płótno; 62 x 49 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
litografia barwna, papier; 43 x 35 cm
sygn. p. d.: SF
olej, tektura; 26 x 31 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz;
na odwrocie napis piórem: "Galary z Tyńca" (autorski?).
akwarela, gwasz, papier, 67 × 97 cm, sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz / Zakopane
akwarela, papier, 48 x 68 cm, sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz
litografia barwna, papier; 430 x 350 mm
sygn.p.d.: SF
olej na tekturze, 17 x 23,5 cm,
sygnowany i datowany p.d. "Stefan Filipkiewicz /1938".
Na odwrocie tektury owalna pieczęć "ISKRA KARMAŃSKI * KRAKÓW" i odręcznie "16/8".
Olej, tektura, 47,3 x 32,3 cm,
sygn. p.d.: Stanisław Filipkiewicz.
Widok na Świnice z Bystrego, 1928 r.
akwarela/papier, 47,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Stefan Filipkiewicz | 1928'
akwarela/papier, 48 x 69,5 cm (w świetle passe-partout)
olej, płótno, 63 x 87,5 cm
na odwrocie nalepka z wystawy zbiorowej z autorskim tytułem obrazu
akwarela, papier; 20 x 29,5 cm;
sygnowana po lewej stronie u dołu: S. Filipkiewicz
akwarela, papier; 24 x 39 cm;
olej, tektura
32 x 40,8 cm
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz
Na odwrocie napis farbą: SF 22. Obok nalepka wystawowa (druk, rękopis) o treści: TOWARZYSTWO ARTYSTÓW POLSKICH "SZTUKA" W KRAKOWIE | Autor Stefan Filipkiewicz | Tytuł dzieła Pejzaż zimowy | Rodzaj dzieła ol. | cena. Na nalepce napis farbą: [2]2.
Technika mieszana, papier, tektura, 71,5 x 59 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz.