HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)
proszek grafit, ołówek,
50 x 35 cm,
sygn.
Dar Pani Ewy Kierskiej-Hoffmann.
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafit/papier,
37 x 50 cm,
sygn.
Dar Pani Ewy Kierskiej Hoffmann.
olej/płótno,
50,5 x 50 cm
opisany na odwrocie: `PIETA`66 / HOFFMANN ADAM / BISKUPIA 8/10`
.
technika mieszana, karton,
17,8 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ah / 1976 / Adam Hoffmann 1996
węgiel, papier, 50 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: ah / 27V / 1970
węgiel, papier
64 x 47,5 cm;
sygn. p. d.w ramce: ah / 26 XII / 1969
węgiel, papier, 64 x 47,5 cm;
węgiel, papier 50,5 x 61 cm
sygn. p. d.: ah / 16 X / 1970
Kościół Bożego Ciała w Krakowie
drzeworyt, papier, 26 x 20 cm (w świetle oprawy);
napis lewy dół: oryg drzew., sygn. p. d.: AHoffman
olej/płyta, 55 x 38 cm, sygn.
grafit/papier, 64,5 x 45 cm, sygn.
pastel/papier, 63,5 x 48 cm, sygn.
olej/płyta, 49 x 68 cm
sygn. i dat. p. d.: `A. Hoffmann 62`
na odwrociu naklejki z opisami z Muzuem Narodowego w Krakowie: `MNK / WYSTAWA / VI - VII 2003`
Pasterz, 2. połowa lat 40. XX w.
litografia piórkiem; wym.: 130 x 180 mm; sygn. oł. p.d.: Ad. Hoffmann.
Majakowski z Muzą na pochodzie, 2. połowa lat 40. XX w.
sucha igła; wym.: 195 x 175 mm; sygn. oł. p.d.: Ad. Hoffmann.
olej/płyta, 52 x 37 cm,
Dar Pani Ewy Kierskiej - Hoffmann
plakatówka, grafit/papier, 49 x 35 cm, sygn.
tempera, kredka/papier, 38 x 31 cm, sygn.
węgiel prasowany/papier
sygn. Śr.d. w owalu: ah / 20 XII / 1972
na odwrocie opis autorski