BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
Olej, sklejka; wym.: 55 x 50 cm
Sygn.p.d.: 1933 Borysowki
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 59,5 x 80 cm;
sygn. l. d.: Borysowski 931
Kościół w Wyżynianach pod Lwowem, przed 1947 r.
olej, płótno, 45 × 53 cm
sygn. l. d.: Borysowski
na odwrocie dedykacja z 1947 r.
Estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Olej, sklejka; wym.: 55 x 50 cm;
sygn. p.d.: 1933 Borysowski.
Czerwone dachy z południa Francji
Olej, płótno, 60 x 45,5 cm;
Sygn. l. d.: Borysowski
KOŚCIÓŁEK NA PODHALU, lata 30-te XX w.
Olej, płótno; 59,5 x 80 cm
Sygnowany l.d.: Borysowski
Olej, płótno;
wym.: 62 x 69 cm;
sygn. p.d.: Borysowski (sygn. także na odwrocie).
olej, płótno; 61 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Borysowski
Pejzaż z mostem, przed 1939 r.
olej, tektura, 23, 5 × 31 cm
sygn. p. d.: Borysowski
Estymacja: 3500 - 4500 zł
sygn. l. d.: Borysowski
sucha igła, papier; 10,7 x 9,8 cm (odbicie);
sygn. p. d.: St. Borysowski (ołówkiem)
Pejzaż z torami kolejowymi, przed 1939
Olej, płótno;
wym.: 62 x 70 cm;
sygn. p.d.: Borysowski.
Zimowy pejzaż górski, ok. 1935
olej, płótno, 62,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Borysowski St.
Litografia; wym. (w świetle pp): 335 x 425 mm
sygn. p.d.: Borysowski 931.
olej, płótno, 60 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Borysowski