ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
olej, płyta, 25 x 35 cm
sygn. l.d.: E Erb
cena wywoławcza: Wykup abonament
Stragan przed kościołem Bernardynów we Lwowie
olej, sklejka, 50 x 33 cm,
sygn. l.d.: E Erb
Bardzo podobna kompozycja, bez straganu z prawej strony u dołu, znajduje się w zbiorach Muzeum Okręgowego w Rzeszowie.
sygn. p.d.
olej, tektura
39x52.5 cm
olej na tekturze, 17 x 35,5 cm,
sygnowany p.d. "Erb", na odwrocie ołówkiem, autorskie: "N0 525 /E. Erb" oraz na ramie naklejona owalna pieczątka "Skład i oprawa obrazów Rudolfa Faruzela w Żywcu ul. Kościuszki 329 te.85".
olej, dykta, sklejka, 61, x 64,8 cm,
sygn. p.d.: E Erb.
Atest dr Stefanii Kozakowskiej z dn. 13 XI 1995
olej, tektura, 40 x 26 cm
sygn. p.d.: EErb
olej/karton, 35 x 49 cm
sygnowany p.d.: `E.Erb.`
sygn. l.d.
olej, tektura
36x50 cm
olej, tektura
34 x 48 cm
sygn. l.d.: E Erb
Na odwrocie autorski napis z tytułem obrazu i podpisem artysty: "Park Zdrojowy" - Truskawiec | Erno Erb
olej, tektura, 23,5 x 32 cm,
sygn. l.d.: E Erb
olej, karton; 32 x 47,5 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: Eerb
olej, tektura; 50 x 35 cm
sygn. p.d.: Eerb
Olej, tektura, 26,5x36,5 cm,
sygn. p.d.: E. Erb
Głowa kobiety w ludowej chuście
olej, tektura; 35 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: EErb