ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
Olej, tektura; 23,9 x 32,7 cm
na odwrocie nalepki: 1. zniszczona; 2. z numerami: "1908 | 844"; 3. z napisem odręcznym: Zofia Albinowska. Paris | 5 RUE DU Cherche - Midi | Dächerstudie | Por (?) für Rücksendung | Jeneral Auditor | P (
) Julius Albinowski | Wien IV Klagbaumgasse 17
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret dziewczynki w stroju ludowym, ok. 1918 r.
olej na płótnie,
wymiary: 44 x 53 cm,
sygn. l.d.
Olej, sklejka, 14 x 25 cm
Sygnowany niebieskim olejem p.d.: Zofia Albinowska
Olej, tektura, 30,8 x 41,4 cm
Sygnowana granatowym olejem l.d.: Zofia Albinowska
Olej, płótno naklejone na tekturę, 34,5 x 49 cm
Sygnowany granatowym olejem l.d.: Zofia Albinowska
Olej, płótno, 35 x 50 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: Zofia Albinowska
Olej na tekturze 29 x 33 cm
Sygnowany l.d. - "Zofia Albinowska"
Olej, tektura, 45 x 46,6 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Zofia Albinowska | 1912
Na odwrocie dwie nalepki z odręcznym napisem: 1. "(...) | Albinowska Zofia | Lwów Potockiego 27 | ŤKwiaty na oknieą olej | cena | 1913"
2. nieczytelny fragment nalepki
Olej, tektura, 37,1 x 48,1 cm
Sygnowany czarnym olejem p.g.: Zofia Albinowska
Olej, płótno, 29,8 x 40 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Zofia Albinowska
Olej, płótno, 25,2 x 35,8 cm
Sygnowany amarantowym olejem l.d.: Zofia Albinowska
Olej, tektura, 44,6 x 65,7 cm
Sygnowany amarantowym olejem p.d.: Zofia Albinowska