GROTT Teodor (1884-1972)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
WIDOK NA SUKIENNICE I RYNEK W KRAKOWIE
Akwarela, papier, 68 x 52 cm,
sygn. p.d.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
tech. mieszana, tektura; 68,5 x 48,5 cm
sygn. l.g.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier; 66 x 49 cm
w p.d. rogu odręcznie dedykacja: "Kochanemu Misiowi / Teodor Grott 913"
GROTT Teodor (1884-1972)
Martwa natura z bukietem żółtych kwiatów
akwarela, gwasz/papier, 49 x 67,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: `TeodGrott`
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/papier, 31 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `Teod Grott | 9 II (?)`
na odwrociu zachowana fragmentarycznie papierowa nalepka z opisem pracy oraz napis odręczny ołówkiem: `No 15 | Obłoczek`
GROTT Teodor (1884-1972)
olej, tektura, 32,5 x 24,5 cm
sygn. p.g.: Teo. Grott / 919
GROTT Teodor (1884-1972)
Portret kobiety w czerwonym szlafroku, 1936 r.
akwarela/papier, 65,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.g.: `Teod Grott | 936`
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
Martwa natura z kwiatami i posążkiem Wenus
akwarela/papier, 43,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Teod. Grott`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, gwasz, 49 × 34,5 cm
sygn. l. g.: Teod. Grott
3 000 - 4 000 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, gwasz, tektura; 44 x 50 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, tektura, 48,5 x 33 cm,
sygn. l.g.: Teod Grott 1960
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/papier, 32 x 43 cm
sygnowany p.d.: `Teodor Grott | Fiesole`
na odwrociu dwie nalepki z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie
Wystawiany: Teodor Grott: wystawa jubileuszowa: malarstwo, grafika, rysunek, październik 1960
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier; 31,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott/ Piaskowa Skała
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier; 27 x 36,5 cm w świetle passe-partout
sygnowana po prawej strony u dołu: Teodor Grott 927
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/tektura, 65,5 x 49 cm
sygnowany l.d.: `Teod Grott`
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, płyta,
33,5 × 48,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Teod. Grott 943
Estymacja:6 000 - 7 000 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, tektura, 46,5 × 66 cm
sygn. p. d.: Teod. Grott
Estymacja:6 500 - 7 500 zł
GROTT Teodor (1884-1972)
Pejzaż z Saint Tropez (Artysta w plenerze), 1917
Akwarela, papier; wym. w świetle pp: 29,5 x 46,5 cm; sygn. p.d.: Teodor Grott, St. Tropez 1917; praca wystawiana w 1918 w krakowskim Pałacu Sztuki TPSP; na odwrocie numer i opis kredką, zatarta pieczątka TPSP; praca z kolekcji Artura Schroedera, działacza TPSP w Krakowie.