NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
olej, płótno naklejone na deskę,
33 x 43,8 cm;
sygn. na odwrocie: "ACHEIROPOIETOS" / 1982 / Jerzy Nowosielski oraz powtórnie
sygn. po ukraińsku z datą 2003; na odwrocie nalepka Gallery Starmach
cena wywoławcza: Wykup abonament
piórko, tusz, papier,
43 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
tusz/papier, 21 x 29,5 cm (świetle oprawy)
na odwrocie sygnowany i datowany ołówkiem: `Nowosielski 1944`
olej, płótno, 61,5 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski / 1982
piórko, tusz, papier,
44 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.g. wzdłuż krawędzi:
Jerzy Nowosielski
serigrafia, papier, 70 x 50 cm (całość);
sygn. p. d. ołówkiem: J. NOWOSIELSKI 1999 R l. d.: 36/50
rysunek tuszem, papier, 34 x 26 cm;
sygn. i dat. p. bok: JERZY NOWOSIELSKI 1993
gwasz, karton,
wym.: 26 x 23,5 cm
AKT LEŻźCY NA CZERWONYM TLE, 1969
olej, płótno,
38 x 55 cm
na blejtramie napis: AKT 38 x 55 1969 | J.NOWOSIELSKI
olej, deska,
71 x 50 cm
na odwr. na desce napis zieloną farbą: JERZY NOWOSIELSKI | 1958
olej, płyta pilśniowa,
65.5 x 60.5 cm
na odwrocie na płycie napis czarna farbą: JERZY NOWOSIELSKI 53 000 zł
olej, deska,
53.5 x 40 cm
Na odwr. na desce napis czarną farbą: 1971 | JERZY NOWOSIELSKI
olej, płótno,
67 x 56.5 cm
na odwrocie olejny szkic martwej natury (58 x 47,5 cm w świetle oprawy)
33 x 43,8 cm;
sygn. na odwrocie: "ACHEIROPOIETOS" / 1982 / Jerzy Nowosielski oraz powtórnie sygn. po ukraińsku z datą 2003; na odwrocie nalepka Gallery Starmach
serigrafia, papier, 98 x 68 cm;
sygn., dat. i nr l.g. wzdłuż krawędzi:
21/30 Jerzy Nowosielski 97