LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia
sygn. ołówkiem p.d.: J. Lebenstein w lewym dolnym rogu numer i napis : C/ 2 litogrfia DEIA KRUTANE
wym.: 48 x 69 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
1973 r.
Olej na płótnie 50 x 99,5 cm
Sygnowany l.d. "Lebenstein"
Na odwrocie stempel - "Galerie Koralewski / Paris"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
1966 r.
Litografia na papierze 28 x 35 cm
Sygnowany - "Lebenstein - 66"
Nakład - 76/80
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela
43,2 x 25,7 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
piórko, tusz, gwasz, 63,5 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, gwasz, papier,
50.5 x 39.8 cm
sygn. p.d.: Lebenstein 62, na ramie p.d. plastikowa cyfra z szablonu: 5
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
DWIE KOBIETY ZE SFINKSEM, 1973
litografia, papier,
49 x 69 cm
sygnowana oł. l.d.: Lebenstein 73, p.d.: 84/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz lawowany, gwasz, karton,
64 x 48.5 cm
sygnowany czarnym tuszem p.d.: Lebenstein 72
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, gwasz, pastel, tusz, pióro, papier,
69 x 90 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: Lebenstein 88
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
kredka, karton,
99 x 69.5 cm
sygnowany czarnym tuszem l.d.: Lebenstein 1988
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, 48,5 x 68,5 cm, sygnowana u dołu po lewej "Lebenstein 73", po prawej (nr odbitki) "74/100"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna na papierze, 42,7 x 30 cm
sygn. p.d.: "J.LEBENSTEIN" u dołu: "A/7(?) MOZART(?)FORTE"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela, papier, 40 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: LEBENSTEIN
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
kredka na papierze milimetrowym naklejonym na tekturę, 41,4 x 29,7 cm, sygnowany l. d. "LEBENSTEIN", szkic do obrazu "Na balkonie", ok. 1956
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, papier milimetrowy, 58,5 x 42 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1955-56?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej na płótnie, 100,5 x 81 cm, niesygnowany
podarowany obecnej właścicielce przez artystę w r. 1956
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
kredka na papierze milimetrowym naklejona na tekturę, 41,4 x 29,7 cm, sygnowany l. d. "LEBENSTEIN, szkic do obrazu "Na balkonie", ok. 1956
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, tusz, papier minimetrowy, 58,5 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1955-56?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, 12/100, 48 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 73, p. d.: 12/100