LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, wym.: 365 x 250 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odb. nr: 18/80
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, wym.: 265 x 350 mm,
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Scene Champetre 1966 (il. 195 d)
litografia, wym.: 350 x 250 mm,
sygn. oł. p.d., odb. nr: 36/80
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
13 litografii (6 jednobarwnych, 3 dwubarwne i 4 trójkolorowe), wym.: plansz 48 x 36 cm.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz na papierze milimetrowym
56 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "Lebenstein 1955-56?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia na papierze 50 x 34,5 cm
Sygnowany l.d. - "Lebenstein 72"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz, tłusty pastel na kartonie 40 x 50 cm (w świetle passe-partout)
(SEKRET ZIELONEGO SALONU) Z cyklu: Carnet intime 1963 r.
Sygnowany l.g. - "Lebenstein 63"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, 41 x 28,7 cm w świetle p-p
sygn. ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66", p.d.: "37/80"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, tusz, papier, 48 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 69
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz, piórko, papier, 92 x 109 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 76
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna, 22,8 x 22,8 cm w świetle p-p, sygnowana p.d. "Lebenstein 61" i l.d. "figure"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"CZWORONOŻNA" ("QUADRUPéDE"), 1973
litografia barwna,
ok. 50,5 x 48 cm (wymiary kamienia),
57 x 49,5 cm (wymiary arkusza),
sygnowana ołówkiem pod kamieniem l.d. "Lebenstein 73" oraz napisy ołówkiem pod kamieniem u dołu "quadrupřde" i p.d. "54/100"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz, akwarela na papierze 54,3 x 36,4 cm
Sygnowany l.d. - "Lebenstein 63"
Obraz opisany na odwrocie
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
BETE VERTE (ZIELONY ZWIERZAK) 1975 r.
Tusz, akwarela, ołówek na papierze 70 x 38,3 cm
Sygnowany p.d. - "Lebenstein 75"
Obraz opisany na odwrocie
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LESANIMAUX CHASSENT DES HOMMES
Ilustracja do Folwarku zwierzęcego George`a Orwella 1974 r.
Tusz chiński na kartonie 50,5 x 65 cm
Sygnowany l.d. - "Lebenstein 74"
Obraz opisany na odwrocie
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz, piórko,
papier, 92 x 109 cm;
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, tusz, papier,
48 x 64 cm (w świetle passe-partout);
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier 67,5 x 47,5 cm
sygn. l. g.: Lebenstein 73/96/100/Suzanne
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
JÓZEF OSKARŻONY PRZEZ ŻONĘ PUTYFARAz Księgi Rodzaju, 1988 r.
Ołówek, tusz na papierze 33,5 x 47 cm
Sygnowany p.d. - "Lebenstein 88"
Obraz opisany na odwrocie