LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu Folwark Zwierzęcy II, 1974
litografia, papier, 70 x 50 cm (wymiar papieru); sygn. i dat. śr. p.: Lebenstein 74
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier, 47,5 x 67 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: Lebenstein 73
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu Folwark Zwierzęcy, 1974
litografia, papier, 50 x 70 cm
(wymiar papieru); sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 74, w l.d.: 50/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier, 50 x 30 cm (odbitka);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 85, l.d.: VIII / L (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Technika własna, papier; 28 x 36,5 cm w świetle
Na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu oraz podpis autora z numerem 69
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Technika własna, papier; 57,5 x 28 cm
Na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, komp.: 360 x 240 mm, sygn. pł. l.d.: JL. Grafika z teki: Carnet Incomplet, 1966. Lit. Sztuka Polska XX wieku. Katalog zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Wrocław 2000, s. 473.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
piórko, tusz lawowany, akwarela, papier,
94 x 109 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 76
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu Folwark zwierzęcy, 1974
litografia barwna, papier, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. u dołu.: Lebenstein 74; w p.d. nr: 66/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, 49,5 x 29,5 cm,
sygnowana ołówkiem pod kamieniem p.d. "Lebenstein 85", l.d. "144/150"
Inna odbitka reprodukowana w: Człowiek i zwierzę w sztuce Jana Lebensteina. Prace na papierze, rysunki i szkice z lat 1950-1997, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Olsztyn 2005, s. 46.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
32,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Lebenstein (ołówkiem); w l.d. numer odbitki: 5/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwaforta, papier,
49,5 x 31,6 cm (odcisk płyty),
50 x 70 cm (całość);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 85, w l.d: 23/75
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia/papier, 40 x 29 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Lebenstein `66"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia/papier, 36,5 x 24 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Punkt widzenia (Point de vue), 1989
akwarela, gwasz, pastel, tusz, pióro, papier,
49 x 64 cm (w św. passe-partout)
sygn. tuszem p.d.: Lebenstein 89., na odwr. śr.g.: Lebenstein | 1989 | "Point de vue"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, papier, 23,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Lebenstein
Obraz wystawiany w Nowym Jorku w 1962 r.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, papier milimetrowy, 59,5 x 26 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie: Nr 9 j Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno, 50 x 100 cm;
sygn. l.d.: Lebenstein;
na odwrocie napis: Lebenstein / 1973 / "Spectacle"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
50 x 29,5 cm (odcisk płyty), 70 x 51 cm (całość);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 85, w l.d. nr: 20/150
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
CZWORONOŻNE MARZENIE (RuVE QUADRUPDE), 1973
litografia barwna, 70 x 49,6 cm (wymiar arkusza),
sygnowana pod kamieniem ołówkiem l.d. "Lebenstein 73", p.d. ołówkiem "Rýve quadrupÝde 86/100", p.d. suchy tłok "LA NUOVA FOGLIO / GRAFICA CLUB / POLLENZA DI MACERATA"