DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
olej, płótno;
150 x 150 cm
sygn. na odwrocie: 1998/ E.DWURNIK/ "ZURYCH"/ (-zima-)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz/karton,
46 x 55 cm
sygn. i dat. p.d: `08 / JÓZEFÓW E. DWURNIK`
olej na płótnie
65x81 cm
drzeworyt
57x46 cm
nr/edycja: 16 z 20
olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: STARÓWKA, E.DWURNIK 06 oraz na odwrocie: 2006 / E.DWURNIK / "Starówka-chmury" / NR: XI-394 / 3562
tempera, papier, 24 x 32 cm;
sygn. p. d.: 2009 E. DWURNIK; l.d.: TRZY GRUSZKI
akryl, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2003 /MYCZKOWCE;
na odwrocie napisy autorskie: 2003 / E. DWURNIK / "IZA - Myczkowce" / PLENER / NR: XXIV / 27 / 3042
stempel, papier
23,5 x 17,5 cm; p. d.: pieczęć autorska
na odwrocie kompozycja figuralna "Contart 77" - druk
olej, płótno
46 x 55 cm;
sygn. l. d.: PRZEMYŚL E. DWURNIK 2009
na odwrocie napis autorski: 2009 / E. DWURNIK / PRZEMYŚL / NR:IX - 1446 - 4128
Olej, płótno dublowane
43,5 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: KOZŁÓWKA, p.d: E. DWURNIK 94
Na odwrocie: 1991 | E. DWURNIK | 1990-94 | KOZŁÓWKA | NR: IX w okręgu - 484 | 1493 w prostokącie
Olej, płótno dublowane
44,5 x 25,5 cm
Sygnowany p.d.: MICHAŁOWICE | E. DWURNIK
Na odwrocie: 1991 | E. DWURNIK | MICHAŁOWICE | IX 624 w okręgu |1724 w prostokącie
Akwaforta
wym.: 640 x 490 mm
sygn. oł. p.d.: E. Dwurnik 87; śr. d. tytuł; odbitka nr 3/10.
Akwaforta
wym.: 640 x 490 mm
sygn. oł. p.d.: E. Dwurnik 87; śr. d. tytuł; odbitka nr 2/10.
olej, płótno
138,5 x 108 cm
sygn. p.śr. E.DWURNIK/1970
akwarela, tempera, karton, 32 x 24 cm;
sygn. p. d.: 2003. E. DWURNIK; tytuł l. d.: ISLANDIA ZACHODNIA;
na odwrocie pieczęcie autorskie oraz nr 1199 (ołówkiem)
akryl, płótno
70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2003 /MYCZKOWCE;
JERZYK - POPRAWIĆ MOCARTA, 2007 R.
wydruk podmalowany, olej/płótno
140 x 80 cm
sygn., dat., nr katalogu autorskiego i opis na odwrocie
olej/płótno
73 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `DWURNIK 1990`
sygn. , dat., nr katalogu autorskiego i opis na odwrocie