KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura
41 x 57 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura naklejona na płytę pilśniową, 79 x 63 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: A. Karpiński 1924
olej, tektura,
49.5 x 69.3 cm
sygnowany: A Karpińnski
RÓŻE HERBACIANE I EGZOTYCZNY WAZONIK
olej na tekturze, 44,5 x 70,5 cm
sygnowany p. d. "a. Karpiński"
Olej, tektura, 24,9 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: A. Karpiński
olej, tektura. 51 x 70,5 cm
sygn. po lewej w połowie wysokości, czarnym olejem A.Karpiński
Olej, tektura, 35 x 50 cm, sygn. p.śr. A Karpiński
CZERWONE I BIAŁE RÓŻE W KULISTYM WAZONIE
olej na tekturze, 35 x 50 cm
sygnowany po lewej: "A. Karpiński"
na odwrocie stemple Salonu Artystów Malarzy Polskich w Krakowie
olej, tektura, 28 x 66 cm; sygn. l.d.: A. Karpiński
pastel na kartonie, 31,5 x 47,5 cm
sygnowany p.d.: "A. Karpiński"
Portret Franciszka Mączyńskiego
(1874-1947, architekt krakowski)
ołówek na papierze, 30,5 x 23,2 cm
olej na tekturze, 54 x 59 cm
olej na płótnie, 95 x 74 cm
sygnowany l.d.: "A. Karpiński/ 1930"
olej, dykta,
33.5 x 49.5 cm
sygnowany po lewej: A. Karpiński
Portret kobiety w salonie, 1925
olej, tektura, 72,9 x 59,3
sygn. l. d.: A. Karpiński / 25.; na rewersie napis Salon Wiosenny T.PSP Kraków = 925 / Maj - Czerwiec - Lipiec
ŻÓŁTE RÓŻE W WAZONIE, ok. 1955-60
Olej, tektura 34,5 x 49,5 cm
Sygn. po prawej u dołu czarnym olejem: Akarpiński