KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 67 x 98 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: a. Karpiński / 1938
olej, tektura, 24 x 34 cm; sygn. p.d.: A. Karpiński/ 50.
Martwa natura z różami i filiżanką
olej, tektura, 34,5 x 50 cm; sygn. z lewej: A. Karpiński
olej, tektura
sygn. l.śr.: A. Karpiński 1940
wym.: 49 x 69,5 cm
olej na tekturze, 67 x 97 cm, sygnowany l. d. "A. Karpiński"
olej na tekturze, 44 x 56,7 cm, sygnowany z lewej "A. Karpiński",
na odwrocie napisy i pieczęcie autorskie oraz proweniencyjne:
" własność Karol Zolich Kraków"
ŻÓŁTE RÓŻE W KULISTYM, NIEBIESKIM WAZONIE
olej na tekturze, 50 x 70 cm, sygnowany p. śr. " A. Karpiński".
Na odwrocie ołówkiem: "mal. A. Karpiński" oraz 2 stemple
z adresem autora.
olej na tekturze, 53,5 x 86,5 cm, sygnowany p. d. "A Karpiński" na odwrocie napis autorski kredką niebieską "Lido mal. A. Karpiński 1907 daruję ten obraz Teresie Orłowskiej"
olej, tektura 33 × 70
sygnowany u dołu po lewej: "a.Karpiński"
olej, tektura 98 × 69
sygnowany u dołu po prawej: "aKarpiński".
olej, sklejka
14 x 20 cm
1922 r.
Olej na desce 16 x 22 cm
Sygnowany p.d. - "A. Karpiński 1922"
1908 r.
Olej na tekturze 61,5 x 52 cm
Sygnowany p.d. - "A. Karpiński Paryż 1908"
olej na tekturze, 66,2 x 50,6 cm, sygnowany po lewej "a.Karpiński"
CZERWONE RÓŻE W BIAŁYM, PŁASKIM NACZYNIU
olej na tekturze, 26,5 x 45,5 cm, sygnowany p.d. "a.Karpiński"
NA TARGU KWIATOWYM, l.20-te XX w.
olej na tekturze, 14,7 x 10,5 cm, sygnowany l.d. "AKarpiński"
ŻÓŁTE RÓŻE W NIEBIESKIM, KULISTYM WAZONIE
olej na tekturze, 34 x 50 cm, sygnowany p.d. "a.Karpiński", na odwrocie własnoręcznie "mal.a.Karpiński Kraków"