BRUDKOWSKA Milena (ur. 1988, Lublin)
olej, płótno, 100 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA | BRUDKOWSKA 2016'
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA '2016'
olej, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Olej na płótnie, 90x90 cm
Opisany na odwrocie
olej/płótno, 55 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MILENA | BRUDKOWSKA | 2015 R.'
Z cyklu 'Szarości', tryptyk, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'cz. 1/2/3 MILENA | BRUDKOWSKA | 2014'
Bez tytułu, z cyklu: Szarości, 2015
olej, płótno, 160 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 40 cm
olej, płótno, 100 x 100 cm
Bez tytułu, Z cyklu `Szarości`, 2015 r.
olej/płótno, 70 x 118 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MILENA | BRUDKOWSKA | 2015 | CYKL SZAROSCI`
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: BRUDKOWSKA MILENA, SZAROŚCI, 2015
olej/płótno, 80 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MILENA | BRUDKOWSKA | BLIŹNIAKI 2015`
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MILENA | BRUDKOWSKA | SZAROŚCI VII | 2015 r.`
olej, płótno, 100 x 100 cm
olej/płótno, 150 x 90 cm
na odwrociu opisany: `MILENA | BRUDKOWSKA | SZAROŚCI III | 2015 R`
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `MILENA | BRUDKOWSKA | SZAROŚCI II | 2015 R.`
olej/płótno, 80 x 130 cm
na odwrociu opisany: `MILENA BRUDKOWSKA | SZACHOWNICA II | 2015 R.`
olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `MILENA | BRUDKOWSKA | SZACHOWNICA I | 2015 R`