GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 80 x 90 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej na płótnie, 100 x 70 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
technika mieszana (akryl, olej, płatki miedzi), płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
Kim byłeś? Kim jesteś? Kim Stać się zamierzasz?, 2012
olej, folia lustrzana, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 66,5 x 46,5cm
2015
sygn. p. d. : J. Godziszewski `15 oraz na odwrocie: Jakub Godziszewski, Faun 2015
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 100 x 70 cm
2014
sygn. p. d. : J. Godziszewski, 2014 oraz na odwrocie: Jakub Godziszewski 2014 Lady in violet
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pasty pozłotnicze, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p. d.: J.Godziszewski | 2015
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: J. Godziszewski oraz na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pasty pozłotnicze, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Godziszewski oraz na odwrocie.
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
technika własna, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: J.Godziszewski `12
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, pozłota płatkowa, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie