CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)
Olej, akryl na płótnie, 100x70cm
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. pd.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016
Skrępowana dziewczyna i martwa natura 3, 2016
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,sygn. p.d. oraz na odwrocie
Kompozycja z dziewczyną w czerwieni i martwą naturą, 2016
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm
Dziewczyna pijąca samotnie, 2016
olej na płótnie, 140x70 cm,
Kompozycja z kobietą i martwą naturą 2, 2016
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie
akryl, olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm
akryl, olej na płótnie 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016
Kompozycja z dziewczyną i martwą naturą, 2016
sygn. p.d. oraz na odwrocie
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz opisany na odwrocie
Hulanka w górskiej karczmie czyli Jagoda po grzańcu
akryl, olej, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
Olej i akryl na płótnie, 100x80cm
Opisany na odwrocie
Jagoda jedzie na wilkołaku przez Szklarską Porębę, 2015
olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
Przesyt informacji, ucieczka do natury, 2015
olej i akryl na płótnie 100x70 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Olej, akryl na płótnie, 140x70 cm
Opisany na odwrocie