CHMIELEWSKI (Papcio Chmiel) Henryk Jerzy (1923 Warszawa - 2021 Warszawa)
Tytus, Romek, A`Tomek, księga XV - Tytus geologiem , 1982 r.
plansza komiksowa nr 46
tusz/papier, 35 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tytus, Romek i A`Tomek, księga VI - Tytus olimpijczykiem, 1971 r.
plansza komiksowa nr 5
akwarela, tusz/papier, 25 x 37,5 cm
na odwrociu pieczęć: `Zaakceptowano do produkcji`
Tytus, Romek i A`Tomek jako piraci, 2008 r.
akwarela/papier, 38 x 48 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Papcio Chmiel | 2008`
Minister Humoru Tytus de Zoo ostrzega, lata 90. XX w.
akwarela, tusz/papier, 25 x 35 cm
sygnowany p.d.: `Papcio Chmiel`
plansza komiksowa nr 3
akwarela, tusz, collage/papier, 25 x 37,5 cm
l.d.: `KS. VI 1971 | str 3`
na odwrociu: pieczęć `Zaakceptowano do produkcji`
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Profesor Talent i jego pojazdy, 2007 r.
akwarela/papier, 72 x 48 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Papcio Chmiel 2007`
Estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Tytus, Romek i A`Tomek, księga XV - Tytus geologiem, 1982 r.
plansza komiksowa nr 3
tusz/papier, 35 x 50 cm
l.g.: `XVI Wkrętacz`
Estymacja: 5 000 - 10 000
plansza komiksowa nr 64
tusz/papier, 35 x 50 cm
Estymacja: 5 000 - 10 000 zł
plansza komiksowa nr 33
Na odwrociu: pieczęć `Zaakceptowano do produkcji`
Estymacja: 5 000 - 10 000 zł
plansza komiksowa nr 39
Estymacja: 5 000 - 10 000 zł
Tytus, Romek i A`Tomek, 2012 r.
akwarela/papier, 29 x 39 cm
na odwrociu dedykacja autorska
Estymacja 9 000 - 15 000 zł
Tytus, Romek i A`Tomek - Wracajmy żywi!, około 2012 r.
akwarela, tusz/papier, 24,5 x 35,3 cm
sygnowany l.d.: `Papcio Chmiel`
u dołu ołówkiem: `MINISTER HUMORU TYTUS de ZOO OSTRZEGA: `Jeśli jeździsz jak szaleniec | kup zawczasu sobie wieniec.` | - NAJPIĘKNIEJSZA TRUMNA, NIE ZASTĄPI CI NAJBRZYDSZEJ `GABLOTY`
Estymacja 3 500 - 8 000 zł