BILIŃSKI Łukasz (ur. 1987, Kraków)
olej/deska, 98 x 107 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 35x35 cm
opisany na odwrocie: ŁBiliński 2013
akryl/płótno, 26 x 35 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński | 2013. | `PHONE``
akryl/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński | 14.`
On the other side of mirror, 2010 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Biliński 2012.`
akryl/płótno, 35 x 27 cm
na odwrociu opisany: `Biliński | Łukasz | 2012.`
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński | `11`
akryl/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Ł.Biliński | 2012.`
akryl/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `ŁBiliński | 2012.`
Match / Godny Przeciwnik, 2011 r.
akryl/płótno, 33 x 41 cm
na odwrociu opisany: `Biliński Łukasz | 2011`