SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno/dyptyk, 95 x 190 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "CHROMATOGRAPHY 46" | AKRYL/PŁÓTNO | DYPTYK-SKRZYDŁO A/B | 95 X 95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, dyptyk 2 x 95 x 95 cm
Sygnowany na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Substancja światła, dyptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 95 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | SUBSTANCJA ŚWIATŁA | AKRYL/PŁÓTNO | DYPTYK-SKRZYDŁOA | 95X95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 95 x 190 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "CHROMATOGRAPHY 44" AKRYL/PŁÓTNO DYPTYK 95x95 CM KRAKÓW MMXVIII
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 95 x 95 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Rozszczepienie światła, dyptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 97 x 194 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "ROZSZCZEPIENIE ŚWIATŁA" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | 97 x 97 CM AKRYL/PŁÓTNO | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2 x 95 x 95cm
sygnowany na odwrocie: ‘Dominik Smolik 2018’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 2 x 97 x 97 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Chromatography 50, dyptyk, 2018
akryl, płótno, 97 x 194 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 59.50 x 120 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "ILLUMINATIONS" AKRYL, PŁÓTNO 60x120 CM KRAKÓW MMXVIII Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "THE MOVEMENT I" | OLEJ, PŁÓTNO | 70 x 50 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2 x 97 x 97 cm, sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 2x98x98cm
Sygnowany na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 2x (120x60) cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 70x120cm
Sygnowany na odwrocie.
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Grey yellow orchestration, dyptyk, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "GREW YELLOW | ORCHESTRATION" | DYPTYK - SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 70 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Kompozycja sfumatyczna-sfumatyzm I, 2017
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm