GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie 70x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: D. Grajek `15
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x120 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: DGrajek 2015, opisany na odwrocie: "CZERWONA SUKIENKA" 2015 oraz monogramem
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x120 cm
sygnowany z przodu lewy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 140x100 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: D. Grajek 2015, opisany na odwrocie: "CHIMERA I ZEUS" DGrajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Królewna i rycerze..., 2015 r.
akryl, płótno, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Popołudnie nad Grande Jatte 2015
Akryl na płótnie, 140 x 100 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 120 x 90 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl,olej na płótnie 80x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 70 x 100 cm
sygn. l. d.: D. Grajek 2015 oraz na odwrocie: John i panna młoda D. Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80x120
sygn. l. d.: DGrajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie 80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 80x120 cm,