GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
akryl, płótno
81x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
116x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, olej, płótno
50x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
50x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, olej, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Ulica w Besançon po deszczu (2013)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat.p.d.
olej, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
89x116 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x90 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Krajobraz w Zakoniczynie (2013)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
100x80,
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
95x65,
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Zachód słońca nad Motławą 3 (2013)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
65x95,
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
90x70 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
100x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Zachód słońca nad Motławą (2013)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
60x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Pejzaż z okolic Gdańska (2012)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
80x100 cm