HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)
olej, płótno, 18x24 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI ELEMENT 2010 DLA MAKSA
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno
150 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE - SADOWSKI LANDSCAPE LVIII | OIL ON CANVAS 150/80 2015'
Olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim
olej na płótnie, 70x100 cm,
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | ABSTRACT BILD #2 2016 | OIL ON CANVAS 80/100'
olej, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70x95 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE SADOWSKI LADDSCAPE LXVIII 2015 70/95 OIL ON CANVAS
olej na płótnie, 75x75cm,
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | ABSTRAKT BILD 2015 | 80 x 100'
olej, płótno
50 x 55 cm
sygn. na odwrocie
Olej na płótnie, 60x100 cm
Opisany na odwrocie
olej/płótno, 130 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | SYMPHONY NO. #8 130/75 CM | OIL ON CANVAS 2015'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE LXV OIL ON CANVAS 2015'
Bez tytułu, z cyklu United colours of Bart, 2010
olej, płótno, 185 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie Bartosz Michał Hoppe-Sadowski wraz z opisem autorskim.
Olej na płótnie, 70x100cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 110x65 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI FLOWERS 2015 OIL ON CANVAS 110/65
olej, płótno, 186 x 142 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE LXXXII OIL ON CANVAS | 70/100 2015`
Composition with three lines, 2015
olej na płótnie, 72x72 cm