DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)
Akryl, tusz, pastel, papier, 15,5x25 cm w świetle oprawy, 30x40 cm w oprawie
sygn. p.d.: Andrzej Domżalski
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno,100x90 cm
sygn. p.d.: ANDRZEJ DOMŻALSKI, opisany na odwrocie
akryl, tektura, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2011 r
akryl, płótno, 100 x 90 cm
sygnowany p.d.: "ANDRZEJ DOMŻALSKI 2010",
opisany na odwrocie: "ANDRZEJ DOMŻALSKI tytuł: "Razem" tech. AKRYL Rok 2010 wym. 90x100 cm"
akryl, tusz, papier, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2013
akryl, tektura, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno,
100 x 90 cm
olej, akryl, płótno,
95 x 90 cm;
sygn. p. d.: ANDRZEJ DOMŻALSKI;
tusz, akryl, węgiel, papier, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: And. Domżalski
tusz, akryl, węgiel, papier,
70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: And. Domżalski 09
tusz, akryl, węgiel, papier,
70 x 50 cm;
technika własna, papier; 69 x 49 cm
sygn. p.d. Andrzej Domżalski